Hlavní foto big v3.jpg

Paděra IT Solutions

IT řešení pro všechny vaše potřeby

 

Naše služby

služby ikona.jpg

Nastavení internetu a sítě

služby ikona.jpg

IT poradenství a řešení problémů

služby ikona.jpg

Výběr IT produktů

služby ikona.jpg

Sestavení počítače

služby ikona.jpg

Tvorba webových stránek

Jsou naši zákazníci spokojeni?

Podívejte se na jejich recenze!

Jaroslava N.

Připojení k internetu a nákup routeru. Vše proběhlo rychle, velice vstřícné a slušné jednání. Velká spokojenost s poskytnutou službou.

Dominik M.

Především velmi dobrá komunikace, což je dnes ve službách obecně vzácnost. V mém případě pan Paděra odepsal na email prakticky obratem, přestože byla neděle.

Lenka S.

Skvěle a rychle provedená práce. Velmi profesionální. Všem doporučuji!

Ivo M.

Řešení problému - náhlé zmizení disku D: perfektní práce!!! Pan Paděra je evidentně výborný odborník, problém se nepodařilo před tím řešit jiným IT expertům. Zachránil mnoho pro mne cenných souborů a složek.

Jednání s panem P: pan Paděra je věcný, vstřícný, příjemný v osobním styku, to je velmi cenné. Dále oceňuji, že jsem dostal řádné vyúčtování opravy a řešení problému. Vřele doporučuji IT Solutions všem zájemcům.

Velmi mile mne překvapilo, že pan Paděra nosí při návštěvě zákazníků/klientů roušku. Je to od něj vysoce odpovědné a ohleduplné, protože chrání nejen sebe, ale i své zákazníky.

 

Oceňuji toto chování proto, že jsem celý život pracoval jako imunolog a dobře vím, že hlavními zbraněmi proti epidemii jsou osobní

ochranné pomůcky-roušky a samozřejmě očkování. Jak známo, covid stále číhá a zejména v Praze je situace stále „na vážkách“.

MUDr. Ivo Miler, CSc.

Výplň ikona.jpg

Efektivní. Spolehlivé. Rychlé.

Poskytujeme IT služby a řešení na míru vaší domácnosti nebo firmě. S IT poradenstvím, řešením problémů, počítačovými sítěmi a stavěním počítačů máme dlouholeté zkušenosti. Díky těmto zkušenostem je vše rychlé a efektivní, takže problém vyřešíme často už na místě a montáže počítačů trvají většinou jen den.

- Tomáš Paděra

Kontaktujte nás pro více informací.

Kontaktujte nás

 

Pro více informací nebo objednání služeb nás neváhejte kontaktovat pomocí formuláře nebo e-mailem.

Odpověď na kontaktní formulář očekávejte na Vámi uvedeném emailu.

Hlavní město Praha

Bankovní spojení: 5675151379/0800

Na adrese uvedené na mapě není kamenná pobočka. Je možné se domluvit na předání zařízení na této adrese, ale je nutné nás dopředu kontaktovat.

arrow&v

*S žádostí o smazání údajů nás můžete kontaktovat na email. Vyplněné údaje nejsou sdíleny s osobami třetích stran.